KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13023130
nr 1302 3130
Stig Larsson-St Clair
(f. 1918), Sverige
Akvarell, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 28x37 cm
Stig Larsson S:t Clair, svensk bildkonstnär född i Sjöbo 1918.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:10:28
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
400 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Larsson-St Clair
Läs mer om Stig Larsson-St Clair